Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Urban (trener Legii): - Zbyt łatwo straciliśmy bramki i to przez zawodników doświadczonych. Trzecia to w ogóle prezent zbyt dużej klasy. Ten mecz nie mógł się dla Legii lepiej ułożyć. Od razu padła bramka, poprawili drugą... Mimo tego że staraliśmy się odrabiać straty to nigdy nie miałem wrażenia, że jesteśmy blisko remisu. Legia przede wszystkim wygrała większą agresywnością. Każda druga piłka była dla niej. 
- Wydaje się, że trzy bramki na Łazienkowskiej i jesteś bliski remisu to brzmi trochę abstrakcyjnie. Dziś zespół z Warszawy był lepszy, choć w pierwszej połowie to my wypracowaliśmy jej bramki. Z gry Legia nie miała takich sytuacji. W drugiej owszem, bo chcieliśmy gonić wynik i czasami się żeśmy odkrywali.

Aleksandar Vuković (trener Legii): - To najważniejsze zwycięstwo w życiu. Dwa lata temu trzy kolejki przed końcem zdobyliśmy mistrzostwo, teraz na tym etapie uniknęliśmy spadku, choć nie zapewniliśmy sobie matematycznie utrzymania. Chciałem uniknąć katastrofy i to się udało. Wiemy, przez co przechodziliśmy.
- Co do meczu, to mógł się podobać wszystkim, ale mi nie do końca, bo nie potrafiliśmy go zamknąć i trzymać pod kontrolą. Dwukrotnie Górnik do nas doskakiwał. Sam czułem, że musimy wygrać, bo będziemy mieć nerwową końcówkę sezonu. Legię mogło spotkać różne podejście ze strony innych. Długo nie robiłem zmian, bo w końcu mogliśmy zagrać w tym samym składzie, pierwszy raz od meczu z Lechią. Jeśli jest Wszołek, "Jędza", Johansson, to jest szansa, że będziemy mogli coś zrobić.

źródło: gol24.pl / sport.onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]