Schüttflix sponsorem głównym Górnika

Firma Schüttflix, niemiecki producent platformy logistycznej z zakresu materiałów budowlanych, został nowym Sponsorem Głównym Górnika Zabrze. 

Umowę uroczyście podpisano podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się w środę na zabrzańskiej Arenie im. Ernesta Pohla. Strony związały się umową na najbliższy sezon, choć zarówno przedstawiciele Górnika, jak i firmy Schüttflix mają nadzieję, że w przyszłości współpraca będzie kontynuowana. W ramach porozumienia logo Sponsora znajdzie się między innymi na rękawku koszulki meczowej Górnika.

- To fantastyczny dzień dla Górnika. Z dumą możemy zakomunikować, że łączymy się z bardzo poważnym kontrahentem i jesteśmy z tego powodu szczęśliwi – poinformował Tomasz Masoń, członek zarządu Górnika - Umową sponsorską z Klubem związała się firma Schüttflix. Jej reklama znajdzie się między innymi na rękawkach koszulki pierwszego zespołu. To oczywiście nie wszystko, bowiem nasz nowy Sponsor znany jest również z tego, że interesuje się projektami związanymi z młodzieżą. Warto więc podkreślić, że Schüttflix wspierał będzie również Akademię Piłkarską Górnika Zabrze. W tym przypadku mówimy o ekspozycji na froncie koszulek meczowych grup młodzieżowych Górnika – kontynuuje Masoń - To dla nas bezcenne, tym bardziej, że jak wiemy łatwiej pozyskać dużych sponsorów dla pierwszego zespołu, gdzie wartość marketingowa jest wysoka. Warto wspomnieć, że tytaniczną pracę w tym zakresie wykonuje Miasto Zabrze, budując kolejne boiska. Za chwilę będziemy mogli zaprosić Państwa na oddanie nowego obiektu, zlokalizowanego na dawnym boisku Koksownika. Cieszymy się, że możemy łączyć te elementy – rozwijającą się infrastrukturę i nowych partnerów biznesowych dołączających do tego projektu.

Dla nowego sponsora Górnika niezwykle ważne są korzenie Klubu oraz wyznawane przez niego wartości: - To wielki zaszczyt móc być w tym miejscu. Firmie Schüttflix imponują wartości wyznawane przez Górnik, przede wszystkim ciężka praca. To nas łączy. W Niemczech współpracujemy z Schalke 04, czyli też zespołem o górniczych tradycjach. Dlatego czujemy się w Zabrzu jak w domu. Wielkim honorem jest dla nas możliwość wspierania młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Górnika. Mamy również wolę, by ta współpraca oddziaływała również na lokalną społeczność. Chcemy zrobić w Zabrzu coś dobrego – podsumował podpisanie umowy Christian Hülsewig, założyciel oraz CEO firmy.

W podobnym tonie wypowiedział się Michał Szkudlarek, dyrektor zarządzający na Polskę: - Gdy dowiedziałem się, że nasza firma, która wchodzi na polski rynek, będzie wspierać Górnika, byłem bardzo zadowolony. Uważam, że jest nam po drodze, między innymi ze względu na wartości o których powiedział Christian Hülsewig. Często bywam na Śląsku i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się jak najlepiej.

Schüttflix to pierwsza cyfrowa platforma logistyczna dla branży budowlanej, która łączy ze sobą wykonawców robót budowlanych, dostawców materiałów budowlanych takich jak piasek, żwir, kruszony kamień i grys, oraz firmy transportowe, za pomocą prostej, intuicyjnej aplikacji.

Firmę założono w 2018 roku, zaś rok później aplikacja wystartowała w Niemczech. Teraz czas na ekspansję na inne rynki, w tym polski, czego efektem jest nawiązana współpraca z Górnikiem Zabrze.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]