Patryk Szwedzik w Górniku?

Górnik Zabrze rozmawia z GKS Katowice na temat sprowadzenia do siebie Patryka Szwedzika.
Ten temat od jakiegoś czasu jest w grze, ale teraz zdaje się przybierać realne formy. 20-latek to łakomy kąsek na transferowym rynku. W poprzednim sezonie zdobył dla pierwszoligowej GieKSy 7 bramek, w tym już trzy, w tym dwa w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. – Jeśli chodzi o nowych zawodników to rozmawiamy. Jeśli ktoś miałby przyjść, to mieszanka. Polscy zawodnicy są na tapecie, ale czy się dogadamy, to zobaczymy – tłumaczy Roman Kaczorek, który odpowiada w Górniku za skauting.
Szwedzika latem chciał pozyskać Widzew. Beniaminek ekstraklasy z Łodzi złożył katowiczanom kilka ofert, ale zostały odrzucone. Nieoficjalnie mówi się, że koszt sprowadzenia Szwedzika do siebie – kontrakt z GKS kończy mu się w czerwcu przyszłego roku – to milion złotych. Górnika po letniej wyprzedaży stać będzie na wyłożenie takiej kwoty.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]