Górnik zainteresowany szwedzkim obrońcą

Górnik Zabrze może pozyskać Emila Bergströma - informuje Szymon Janczyk z Weszlo.com.
Emil Bergström jest obecnie bez klubu, ponieważ latem pożegnał się z Utrechtem. Górnik Zabrze może pozyskać go na zasadzie wolnego transferu. Według Szymona Janczyka jego zakontraktowanie przez zabrzan jest prawie pewne. 
Środkowy obrońca jest byłym zawodnikiem Djurgårdens IF, Rubina Kazań i Grasshoppers. Do Utrechtu trafił w 2018 roku i potem był jeszcze wypożyczany do FC Basel oraz Willem II. W koszulce samego Utrechtu 29-letni defensor rozegrał 27 meczów. W sezonie 2021/2022 pojawiał się 13 razy na murawach Eredivisie.
Mierzący 188 centymetrów wzrostu Bergström jest również trzykrotnym reprezentantem Szwecji, ale od jego występów w narodowych barwach minęło sporo czasu. Obrońca zadebiutował w kadrze na początku 2015 roku, a ostatni mecz rozegrał w 2016.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]