Diaczenko jak wóz betonowy

Niezwykle trudno czasami zrozumieć, czym przy niektórych transferach kierują się nasi trenerzy i działacze. Amica Wronki dopiero co pozyskała z Górnika Zabrze... trzeciego bramkarza, już niezbyt perspektywicznego Rosjanina Dmitrija Diaczenkę.
– Diaczenko? On nie umie nic. Nic! Ja potrafię ocenić obiektywnie, że ktoś gra słabiej nogami, ktoś słabiej na linii, a jeszcze inna osoba słabiej na przedpolu. Ale Diaczenko nie potrafi dokładnie nic! – opowiada jeden z piłkarzy Górnika Zabrze. – Kiedy był w Zabrzu, każdy chciał być w czasie treningowych gierek w przeciwnej drużynie niż Diaczenko. Bo on rusza się jak nie jak wół, ale jak wóz betonowy. Co się kopnie w bramkę to gol. Sympatyczny jest, to fakt. Ale jak on mógł przejść do Amiki? – dziwi się ten zawodnik.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]