W nogach piłkarzy

Chorzowianie liczą na sportową postawę drużyny Górnika Zabrze. Mariusz Śrutwa przypomina, że dwa sezony temu "niebiescy" uratowali zabrzan przed degradacją, wygrywając w Radzionkowie z Ruchem.
- Piłka z autografami piłkarzy Górnika i ich podziękowania jest jedną z moich najcenniejszych pamiątek. Teraz mam prawo oczekiwać od zabrzan takiej samej sportowej postawy - mówi Śrutwa.
- Dobrze pamiętam, że Ruch uratował Górnika przed spadkiem do drugiej ligi. Jak w każdym meczu będziemy grać w Jaworznie o wygraną. Wszystko jest jednak w nogach zawodników - przyznaje Waldemar Fornalik. Górnik, który już dawno zapewnił sobie bezpieczne miejsce, od pięciu kolejek nie potrafi wygrać meczu, więc dlaczego miałoby to się zdarzyć właśnie dziś? Szczakowiance wystarczy remis, co jest bardzo możliwe, skoro podopieczni Albina Mikulskiego zremisowali niedawno 1:1 z Legią.
- Martwimy się, że Maciej Bykowski nie może zagrać z powodu żółtych kartek - mówi Jerzy Frenkiel, dyrektor klubu z Jaworzna. - Zespół zdaje sobie sprawę, o jaką stawkę walczy. Nikogo nie trzeba mobilizować. Liczymy na doping naszych kibiców.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]