Ekstraklasa: Czy Górnik pomoże Ruchowi?

Prezes Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński uważa, że jego drużynę stać na wygranie meczu z Garbarnią Szczakowianką Jaworzno, który może zadecydować o tym, że Ruch znajdzie się w strefie drużyn walczących o utrzymanie w barażach. 
"Wiemy o różnych podejrzeniach i podtekstach, w związku z tym trudno nam się ostatnio gra. Wszyscy jednak zapomnieli o tym, że trener eksperymentował ze składem, że sprawdzał zawodników siedzących przeważnie na ławce. Nie chcę zdradzać, co teraz zrobi szkoleniowiec, ale moim zdaniem eksperymentów nie będzie. Przetarcie sprawdzonych graczy nastąpiło w potyczce z Lechem, zatem z Garbarnią powalczymy o całą pulę" – powiedział Koźmiński.

Prezes Górnika dodał, że klub z Zabrza nie zapomniał o tym, że dwa lata temu Ruch pomógł Górnikowi w utrzymaniu wygrywając ważny mecz z Ruchem Radzionków. Zastrzegł jednak, że nie może dać gwarancji wygranej.

"To nie znaczy, że na pewno wygramy. Garbarnia potrafi grać w piłkę, zdobyła punkt na Wiśle, więc to nie jest byle jaki zespół. Futbol to gra nieprzewidywalna, dlatego jest taka piękna" – stwierdził Koźmiński.

źródło: TempoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]