Wypowiedzi Gołubowicza i Koźmińskiego po podpisaniu przez Górnik umowy z MOSiR-em.

Prezydent Zabrza, Jerzy Gołubowicz: - Pan Marek Koźmiński wcześniej zadeklarował chęć rozwinięcia Górnika pod sportowym względem. Chcemy wesprzeć jego intencje. Ponieważ nie możemy tego zrobić bezpośrednio, scedowaliśmy to na naszą agendę, jaką jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Chciałbym jednocześnie poinformować, że w najbliższy poniedziałek wystosuję oficjalne pismo do Rady Miejskiej w sprawie wykupu około 35 procent akcji Górnika od firmy "Polind", które przekazane zostaną Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, z nadzieją, że miasto będzie partycypować w dochodach Sportowej Spółki Akcyjnej Górnik. 
Marek Koźmiński: - Został poczyniony kolejny ważny krok w zamknięciu całej sprawy, ale pozostały jeszcze wątpliwości. W aneksie, który został podpisany w piątek nie ma na przykład mowy o modernizacji stadionu z myślą dostosowania go do wymogów licencyjnych. Sądzę, że wkrótce wszystko się wyjaśni i podpiszemy końcowe dokumenty.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]