Adrian Sikora zostanie w Górniku

Jak wiadomo w ostatni czwartek w Krakowie z trenerem Wisły Henrykiem Kasperczakiem spotkali się Zbigniew Koźmiński i trener Górnika Waldemar Fornalik. Rozmawiano o ewentualnej wymianie zawodników. Ustalono, że aktualni mistrzowie Polski przekażą do Górnika dwóch piłkarzy, natomiast z Zabrza pod Wawel wyjedzie jeden zawodnik.
- Ustaliliśmy, że na razie nie będziemy wymieniać konkretnych nazwisk. Chciałbym jednak od razu zdementować pogłoski, jakoby mieliśmy przekazać do Wisły Adriana Sikorę - powiedział Zbigniew Koźmiński. Jeżeli chodzi o zawodników Wisły, którzy mieliby przejść do Górnika to być może będą to bracia Paweł i Piotr Brożkowie, którzy kiedyś chodzili do Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPN w Zabrzu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]