Wiśniewski i Dudek w jednej drużynie

Z okazji 30. urodzin Jerzego Dudka i 35. Piotra Jegora, wychowanków Concordii Knurów, rozegrano mecz na stadionie tego klubu. W obu drużynach wystąpili piłkarze zaproszeni przez jubilatów.
Spotkanie zakończyło się niecodziennym wynikiem 9:9 a obejrzało je 7 tys. widzów.
W zespole Jerzego Dudka zagrali m.in. piłkarz Górnika Jacek Wiśniewski, Kamil Kosowski, Paweł Kryszałowicz, Tomasz Rząsa, Jacek Krzynówek i Tomasz Kiełbowicz oraz brat reprezentacyjnego bramkarza - Dariusz. W przeciwnej drużynie wystąpili m.in. znani z ligowych boisk Józef Dankowski, Henryk Bałuszyński, Krzysztof Zagórski, Dariusz Koseła. Mecz trwał 2 razy 35 minut. Dudek przez pierwszą połowę bronił w swojej bramce i jego zespół prowadził 6:3. Po przerwie zasilił zespół rywala. Najwięcej goli zdobyli Krzysztof Zagórski - 4 i Pawel Kryszałowicz - 3.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]