Probierz chce zostać w Górniku

Michał Probierz przez kilka dni przebywał w Niemczech, ale w sobotę wrócił do domu. - Mój wyjazd nie był związany z piłką nożną. Pojechałem do Niemiec prywatnie. Jeśli natomiast chodzi o moją przyszłość klubową, to wszystko powinno rozstrzygnąć się w ciągu tygodnia - powiedział pomocnik Górnika.
31-letni zawodnik nie ukrywał, że najchętniej dalej grałby w Zabrzu, gdyż w tym klubie chciałby nie tylko zakończyć karierę piłkarską, ale także kontynuować swoją przygodę z piłką w charakterze trenera. W tym tygodniu Probierz jest umówiony na rozmowę z prezesem Górnika Zbigniewem Koźmińskim. - Górnik zawsze był dla mnie najważniejszy, ale chyba najwyższa pora, żeby ten klub zaczął działać na normalnych zasadach i o tym także chcę porozmawiać z prezesem. Jeśli nie dojdziemy do porozumienia, to zacznę rozglądać się za nowym pracodawcą. Mam dwie poważne oferty. Jedna z nich jest z Ruchu. Grałem już kiedyś w tym klubie i darzę go dużym szacunkiem, ale szczerze mówiąc wolałbym spróbować swych sił gdzieś poza Śląskiem - stwierdził Probierz.
Nad swoją przyszłością zastanawia się również inny gracz Górnika, któremu w czerwcu kończy się kontrakt z zabrzańskim klubem - Adam Kompała. - Odchodzę z Zabrza, ale jeszcze nie wiem, gdzie będę grał w następnym sezonie. Mam propozycje z Dospelu i Odry, lecz na razie czekam na telefon od mojego menedżera, który szuka mi klubu za granicą - powiedział 30-letni piłkarz, nie chcąc jednak zdradzić, o jaki kraj chodzi. (przepisał: TomeKSG)

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]