Kolejki na Roosevelta

Sprawy własnościowe Górnika Zabrze jeszcze nie zostały uporządkowane, ale w gabinecie prezesa Zbigniewa Koźmińskiego tłok. Wielu piłkarzy jest zainteresowanych grą w śląskim klubie, a najbliżsi podpisania kontraktów wydają się być wiślacy Piotr Brożek i Kazimierz Moskal. Górnik ma jednak znacznie więcej wolnych etatów, gdyż z dotychczasowej kadry ubyło sześciu graczy.
W grupie, z którą nie prowadzono rozmów na temat przedłużenia kontraktów znaleźli się: Robert Kolasa, Grzegorz Lekki, Adam Kompała, Łukasz Kościuczuk, Rafał Kaczmarczyk, Enkeleid Dobi. Z podjęciem ostatecznej decyzji zwlekają Jacek Wiśniewski, Tomasz Prasnal i Rafał Kocyba. Pozostają natomiast Marcin Ziaja, Damian Trojanowski i Marcin Chyła.
- Jest tylu chętnych do gry w Górniku, że na pewno sobie poradzimy. Ostatnio odbyłem luźną rozmowę z Bartłomiejem Jamorozem, a w lipcu trener Groclinu powie jaką widzi przyszłość dla Jana Wosia i Roberta Sierko, którzy są na naszej liście życzeń. Poza tym wraca z wypożyczenia Daniel Kołodziejski. Do tego można dodać spodziewany desant z Brescii. Mój syn Marek przebywa we Włoszech, gdzie nie tylko wypoczywa, ale i załatwia sprawy związane z Górnikiem - wyjaśnia prezes Koźmiński.
A propos naszego byłego reprezentanta warto wspomnieć, że nadal nie wiadomo czy będzie on grał w piłkę. Jeśli stanie się właścicielem większościowego pakietu akcji, to raczej zakończy karierę i skupi się na kierowaniu klubem. (przepisał: TomeKSG)

źródło: TempoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online