Podstawowa jedenastka Górnika wg Dziennika Zachodniego

Bramkarz:
Piotr LECH - uwielbia pracować w ogródku, a szczególnie pielęgnować trawę. Interesuje się historią II wojny światowej. Pasjonuje go też modelarstwo lotnicze. Pseudonim "Młody". Jeździ oplem combi.
Obrońcy:
Paweł PĘCZAK - nie ma samochodu, ponieważ nie posiada prawa jazdy. Mieszka w Zabrzu, więc na treningi chodzi pieszo. Lubi posłuchać dobre muzyki i serfować po internecie. Gustuje w dobrych potrawach. Pseudonim "Pęki". Kazimierz MOSKAL - Jego hobby jest praca w ogródku. Pobyt na świeżym powietrzu w towarzystwie żony i dwóch synów to dla niego najlepszy relaks. W domu lubi posłuchać dobrej muzyki rozrywkowej. Jeździ volkswagenem 4.
Michał KARWAN - najchętniej odpoczywa czytając dobrą książkę. Studiuje ekonomię. Za kilka miesięcy zamierza obronić pracę magisterską z dziedziny rachunkowości. Interesuje się nowymi trendami w modzie. jeździ fordem focusem.
Grzegorz JAKOSZ - pociąga go szybka, ale bezpieczna jazdę swoim volkswagenem golfem 4. Wolne chwile najchętniej spędza w domu, w towarzystwie swojej dziewczyny Katarzyny. Lubi ruskie pierogi.
Pomocnicy:
Michał PROBIERZ - największą dla niego przyjemnością jest praca z najmłodszymi adeptami futbolu. Trenuje dzieci w Górniku. Uwielbia słuchać muzyki irlandzkiej. Mówi, że aktualnie nie ma samochodu, a jeździ pożyczonym peugeotem 406.
Marcin SZULIK - nie ma telefonu komórkowego ani samochodu. Twierdzi, że go nie stać na takie luksusy. Nie ma pieniędzy, bo klub zalega mu z wypłatami. Chętnie chodziłby do teatru i kina, ale nie ma na takie przyjemności kasy.
Rafał NIŻNIK - nie ma samochodu. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną. Nie stroni od dobrej muzyki różnych gatunków. Dobrze na jego samopoczucie wpływają długie spacery.
Jarosław POPIELA - uwielbia zabawy z 5,5-letnim synem Krystianem. Stara się pomóc żonie w jego wychowaniu, bo to na nią z racji tego, że on gra w piłkę, spada ten obowiązek. Jeżeli uda się mu wygospodarować trochę wolnego czasu lubi z małżonką pójść do kina. Nie ma samochodu.
Napastnicy:
Piotr GIERCZAK - Gustuje w polskich przebojach z różnych lat. Najbardziej szczęśliwy czuje się wtedy, kiedy z żoną i córką Olą może pójść na spacer. Jeździ volkswagenem golfem 4.
Adrian SIKORA - Oprócz piłki lubi pograć w siatkówkę i tenisa. Najbardziej smakują mu różne potrawy, przygotowywane przez jego mamę. Razem z dziewczyną Martyną chętnie oglądają dobre filmy, a jak znajdą wolny czas to lubią wyskoczyć do dyskoteki. Jeździ peugeotem 206.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]