Działacze Górnika Zabrze "Cianiasami" wg Interia.pl

Za nami pierwsza wiosenna kolejka piłkarskiej ekstraklasy, niestety bez Górnika, otwierająca rundę rewanżową sezonu 2003/2004.
Zgodnie z tradycją portal Interia.pl przedstawił zestawienia "Asów i Cieniasów", które jeszcze raz przybliżają najważniejsze fakty z ostatnich ligowych zmagań w Polsce.
Tak, jak się można było tego spodziewać, jednym z pięciu "Cianiasów" według Interia.pl zostali działacze Górnika Zabrze, za nieumiejętność przygotowania płyty boiska przy Roosevelta. Komentarz Interii do całej sytuacji: "Ponad trzy miesiące czekali kibice w Zabrzu na wznowienie rozgrywek ligowych i jak na razie się... nie doczekali. Właściciel zespołu, Marek Koźmiński budując i reklamując w mediach nową, młodą drużynę, kompletnie zapomniał zadbać o stan murawy zabrzańskiego obiektu.
Tłumaczenia prezesa, Koźmińskiego seniora, że nie spodziewał się... takiej zimy (?) w Polsce na początku marca (!) wydają się zwyczajnie dziecinne i śmieszne. Oszczędności oszczędnościami, ale bez przesady panowie... Taka kompromitacja nie służy wizerunkowi czternastokrotnych mistrzów Polski. Swoją drogą należy również skarcić PZPN za to, że zgodził się przełożyć spotkanie na 24 marca, promując w ten sposób... takie nieudacznictwo."
na podstawie: Interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]