Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Szkoleniowiec Górnika, Waldemar Fornalik: "Trudno było na takim boisku grać dokładną piłkę. Najwięcej zastrzeżeń mam w związku z niewykorzystaniem podbramkowych sytuacji. Makriew i Chałbiński powinni zdobyć bramki. Po porażce w Polkowicach bardzo chcieliśmy dziś wygrać. Myślę, że czas pracuje na naszą korzyść i drużyna będzie grała coraz lepiej. Teraz musimy się zregenerować przed meczem z mistrzem Polski". Pytany o występ debiutującego w lidze 20-letniego Pawła Wojciechowskiego trener Fornalik pochwalił zawodnika. "Paweł pokazał, że jest utalentowanym piłkarzem, w którego warto inwestować" - zakończył Fornalik.

Trener Lecha, Ryszard Łukasik: "Oba zespoły nie wystąpiły w optymalnych składach, a na przebiegu gry zaważyła trudna murawa. Górnik mógł strzelić bramkę w pierwszej połowie, do nas należała końcówka. W naszej grze było zbyt dużo niedokładności".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]