Kasperczak przed meczem z Górnikiem: Odwiedzę stare kąty

Mecz z Górnikiem będzie powrotem w rodzinne strony dla Henryka Kasperczaka: - Odwiedzę stare kąty. Ze Stalą Mielec pare razy tu wygrywałem - stwierdził trener Wisły, dzieląc się wcześniej kilkoma uwagami na temat sobotniej konfrontacji.
Trener Henryk Kasperczak ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników przed sobotnim meczem z Górnikiem. Zabraknie tylko kontuzjowanego Mariusza Kukiełki oraz Marcina Baszczyńskiego, który pauzuje za czwartą żółtą kartkę otrzymaną w meczu ze Świtem. - Radek Majdan wyzdrowiał, więc mam wszystkich do dyspozycji - powiedział trener Kasperczak.

Murawa stadionu w Zabrzu nie będzie dla wiślaków atutem: - Okres przejściowy z zimy na wiosnę jest trudny dla wszystkich. Boiska w tym czasie nie są w dobrym stanie - stwierdził trener Wisły. - Zawsze powtarzam, że nie ma łatwych meczów i każdy mecz jest inny - dodał trener Wisły strofując jednego z dziennikarzy, gdy ten określił Górnik Zabrze jako drużynę bez formy. - W piłce nożnej nie ma tak, że nie ma kłopotów. Każdy ma kłopoty, każdy przeciwnik jest inny, każdego przeciwnika trzeba respektować i trzeba walczyć. Raz jedzie się na Lazio czy Schalke walcząc o Puchar UEFA przy 60 tys. ludzi, innym razem do Świtu, walcząc o mistrzostwo Polski

Trener Kasperczak nie oglądał wczorajszego meczu Górnika z Lechem, zatem nie chciał komentować gry najbliższego rywala. Zdaje sobie sprawę, że w szeregach gospodarzy zagra dwóch byłych wiślaków: - Znam walory Kazia Moskala, Bukalski jest też solidny. Obaj walczą i dużo wnoszą do tego zespołu.
Warto również dodać, że działacze Górnika Zabrze przygotowali 800 biletów dla kibiców Wisły Kraków.

źródło: wislakrakow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]