Bartku, co z tobą?

Wczorajszy mecz z Turcją (1:2) miał być szansą rehabilitacji dla bramkarza Górnika Zabrze i reprezentacji Polski do lat 17, Bartosza Białkowskiego, a także naszych obrońców za mecz z Serbią (3:4). Zamiast rehabilitacji była jednak kompromitacja. Po raz drugi w tym turnieju przegraliśmy przez błędy defensorów i golkipiera. Koledzy byli wściekli przede wszystkim na Białkowskiego, bo to jego błędy były najbardziej widoczne. Nie popisał się zwłaszcza przy drugim golu, kiedy to piłka wpadła do siatki, choć miał ją praktycznie w rękach. 
- To co dzisiaj pokazaliśmy jest charakterystyczne dla piłki młodzieżowej, gdzie jeden błąd często decyduje o losach meczu. Poza tym przy tej aurze na grząskim boisku grało się naprawdę trudno. Nie robiłbym jednak z naszej przegranej tragedii. Będzie natomiast potrzebna dodatkowa selekcja w liniach defensywnych - mówił po końcowym gwizdku trener biało-czerwonych, Michał Globisz.

- Trochę szkoda tej drugiej straconej bramki, no ale Bartek nie chciał, żeby którykolwiek z kolegów stanął przy słupku - stwierdził strzelec jedynej bramki dla Polski, Wojciech Wocial.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]