Krótka rozmowa z Piotrem Lechem, bramkarzem Górnika Zabrze

» Górnik Zabrze miał wiosną psuć krew faworytom rozgrywek i szukać miejsca tuż za podium. Na razie jednak tylko psuje krew swoim kibicom.
- Do drużyny przyszło zimą dwunastu nowych zawodników, a połowa z nich to obcokrajowcy - wyjaśnia 36-letni bramkarz. - Słabo się dogadujemy, bo z zaciągu Brazylijczyków jedynie Felipe rozumie trochę po polsku. A poza tym, młodzi ludzie potrzebują czasu na ogranie. » Ale tego czasu już nie ma. Niedługo będziecie bronić się przed degradacją.
- Jeśli nie damy się zwariować i szybko zdobędziemy kilka punktów, to będzie dobrze. Do porażki z krakowską Wisłą nie przywiązywałbym tak wielkiej wagi, katastrofa to rzeczywiście była w Polkowicach, ale już bezbramkowy remis z Lechem można rozpatrywać nawet jako nasz sukces. Proszę porównać tylko składy obu zespołów...
» Czy jednak nowy właściciel klubu Marek Koźmiński trochę nie przesadził z wymianą kadry zespołu?
- Nie mnie to oceniać. Faktem jest, że z Górnika od czerwca odeszło aż dwudziestu ludzi, w większości doświadczonych ligowców. Oczywiście, gdyby w klubie były pieniądze, rotacja byłaby mniejsza.

źródło: Piłka NożnaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]