Bukalski, Moskal i Popiela raczej podpiszą nowe kontrakty z Górnikiem

Już w czerwcu ponad sześćdziesięciu piłkarzom z polskiej ekstraklasy kończą się kontrakty. Teoretycznie może się zdarzyć tak, że niektórzy z nich będą musieli ustawić się w kolejce po zasiłek.
Niedawno zabrzański Górnik dokonał ogromnej wymiany kadr, a piłkarze, którym kończyły się kontrakty, z góry mogli założyć, że nie utrzymają posady na Roosevelta. Jednak Krzysztof Bukalski, Kazimierz Moskal i Jarosław Popiela, bo tej trójce kończą się 30 czerwca umowy, raczej nie staną latem w kolejce po zasiłek. Bo działacze z Zabrza nie planują kolejnej rewolucji, poza tym Bukalski i Moskal to dobrzy znajomi Marka Koźmińskiego. Mówi się, że w tej branży nie ma sentymentów, ale akurat właściciel Górnika nie opuszcza przyjaciół w potrzebie. - Osobny rozdział stanowią Dimitar Makriew i Kimitoshi Nogawa. Pierwszy jest wypożyczony z Interu Mediolan, drugi sam musi zdecydować czy wytrzyma dłuższą rozłąkę z rodziną i ojczyzną. W przypadku Bukalskiego, Moskala i Popieli mamy swoje przemyślenia, ale wpierw dowiedzą się o nich sami zainteresowani, później prasa - mówi Koźmiński junior, właściciel klubu. Bukalski nie jest specjalnie zmartwiony tym, że jego umowa wkrótce wygasa. - Każda praca kiedyś się kończy, więc jestem spokojny. Teraz z nikim nie rozmawiam, zostawiam sobie ten temat na później - mówi Bukalski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]