Koźmiński po meczu z Legią: Zawodnicy przeszli obok meczu

Rzadko kiedy drużyna przyjeżdżająca na Łazienkowską, zaraz po meczu wraca na boisko i biega. Jednak właśnie piłkarze Górnika wobec swojej słabej postawy w dzisiejszym meczu, musieli przebiec karne okrążenia... Żaden z graczy z Zabrza nie był zbyt skory do rozmów. - Jeśli nie oddaliśmy strzału na bramkę, to trudno było pokusić się o zwycięstwo. A Legia wykorzystała swoje okazje i... wynik był jaki był - mówił po meczu Piotr Lech, bramkarz Górnika. Jeszcze mniej do powiedzenia miał Michał Probierz, kapitan: - Nie mam swojego zdania odnośnie dzisiejszego meczu.

Nieco bardziej rozmowny był Marek Koźmiński, właściciel zespołu z Zabrza: - W tygodniu mieliśmy problemy natury zdrowotnej - Kazio Moskal złamał nogę, Makriew nie nadaję się do gry, Wojciechowski - kontuzja. To są dość poważne braki. Zagraliśmy dzisiaj bardzo "anonimowy" mecz - zawodnicy przeszli obok meczu, czegoś się bali - a przecież przegrać z lepsza drużyną, a taką na pewno jest Legia, to żaden wstyd. Po prostu powinniśmy zagrać odważniej, bardziej zdecydowanie.

źródło: legia.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]