Nowa reklama na koszulkach piłkarzy Górnika

Piłkarze Górnika Zabrze w meczu z Legią w Warszawie zagrali z nową reklamą na koszulce. Czy logo "Inblu" widniejące na piersiach zawodników oznacza, że firma obuwnicza, która działa na rynku od 1992 roku, zainteresowała się sportem?
- To oznacza, że na ten jeden konkretny mecz firma wykupiła reklamę na koszulkach - wyjaśnia prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Być może jednak zagramy jeszcze w tym sezonie, ale tylko dlatego, że... mamy dwa komplety koszulek i na jednym z nich logo "Inblu" będzie do końca rozgrywek. 
Profilu produkcji firma obuwnicza więc nie zmieni, bo specjalizuje się w kozaczkach, ale nie jest wykluczone, że zawiązana przy okazji meczu z Legią współpraca zaowocuje szerszą współpracą w przyszłości. Do tej pory "Inblu" kojarzono z dobrym śpiewaniem. Piosenkarka Kayah dbała bowiem w reklamach telewizyjnych o wizerunek firmy. Może więc teraz czas na dobre granie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]