Ceny biletów na mecze Górnika bez zmian

Kibice, którzy wybiorą się w majowy weekend na imprezy sportowe, mogą zostać zaskoczeni przy kasach. Do tej pory w cenie biletu nie było podatku VAT. Dostosowanie do wymogów Unii Europejskiej, powoduje, że od najbliższej soboty cena wejściówek będzie zawierała siedmioprocentową stawkę podatku.
Jednak dla kibiców Górnika trzeciomajowy mecz z Groclinem Grodzisk Wielkopolski, będzie kosztował tyle samo, co dotychczasowe wizyty na stadionie przy ulicy Roosevelta. 
- Wiemy, że od maja obowiązuje nowa stawka VAT - westchnął Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika. - Postanowiliśmy jednak nie zmieniać cen biletów. Do końca sezonu zostały tylko trzy mecze, których będziemy gospodarzami. Bez sensu byłoby teraz zamieszanie z cenami. Oczywiście, w takim przypadku podatek zapłaci klub.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online