Koźmiński: Czas skończyć z chuligaństwem!

Działacze chorzowskiego Ruchu zaproponowali, by wszystkie mecze 1. i 2. ligi w najbliższej kolejce rozpoczęły się z pięciominutowym opóźnieniem. Chodzi o zwrócenie uwagi opinii publicznej na nasilający się problem społecznego poczucia zagrożenia. Pomysł poparła Polska Liga Piłkarska, której szefem jest Zbigniew Koźmiński.
- Popieramy ten pomysł, obejmiemy akcję naszym patronatem, a wszystko odbędzie się pod hasłem powrotu policji na stadiony - zapewnia Koźmiński, który jest też prezesem Górnika Zabrze. - Jakiś sabotażysta wymyślił, żeby policjantów nie było w czasie meczu na obiektach piłkarskich. Sprawę chuliganów pozostawiono firmom ochroniarskim, które nie dają sobie z tym rady. W takiej sytuacji gest solidarności jest oczywisty. Wczoraj trafiło na prezesa Krystiana Rogalę, dziś to może spotkać mnie, a jutro kogoś następnego. Czas z tym skończyć!

źródło: PAP / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]