Lech: Przykro było pogrążać Widzewa

Piotr Lech, bramkarz Górnika, po meczu żałował trochę, że wygrana jego zespołu prawdopodobnie przybiła gwóźdź do trumny Widzewa. "Przykro było pogrążać Widzewa, ale przecież to nie nasza wina, że ten klub spada, tylko działaczy. To co się dzieje w Widzewie nie ma nic nie ma wspólnego z profesjonalnym prowadzeniem klubu" - stwierdził. - "W tym meczu Widzew właściwie nic nie pokazał. Zdobył bramkę na 1:2. Może gdyby zdobył gola wyrównującego to by nabrał wiatru w żagle" - dodał. - "My nie możemy stosować taryfy ulgowej gramy przede wszystkim dla siebie, a Widzew dla siebie. Cieszę z naszego zwycięstwa" - podkreślił.

Piłkarz dodał, że bardzo zadowolony jest z widocznej poprawy gry Górnika. "Pokazaliśmy już w meczu z Groclinem, że drzemią w nas spore możliwości. Życzył bym sobie, żebyśmy z meczu na mecz grali coraz lepiej" - stwierdził.

źródło: widzew.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]