Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Pomeczowa konferencja (fot. jaceksg) - zobacz powiększenieTrener GKS-u Lechosław Olsza: "Strasznie mi żal tych ostatnich dwóch minut i punktów, które nam uciekły. Moi piłkarze dali dzisiaj z siebie wszystko i w sumie jestem mimo wszystko zadowolony. Wchodzącemu do gry Plizdze powiedziałem, że grząskie i mokre boisko to dla niego idealne warunki z uwagi na szybkość tego zawodnika. Zrobił to co do niego należało, choć oczywiście nie spodziewałem się, że strzeli bramkę natychmiast". 

Trener Górnika Werner Liczka: "Katowiczanie zagrali dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Obie bramki były przypadkowe, a sytuacji podbramkowych praktycznie nie było. Nie jestem zadowolony z wyniku i postawy drużyny. Myślę, że na grze mojego zespołu zaważyło psychiczne nastawienie przed ważnym derbowym pojedynkiem".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]