Powrót Chałbińskiego

Michał Chałbiński, napastnik Górnika Zabrze, wraca na "stare śmiecie". Podróż do Wodzisławia będzie miała dla "Chałbiego" charakter sentymentalny, choć gdzieś tam w tle majaczy temat zaległości, jakie Odra ma wobec swojego byłego zawodnika. - Nie chcę o tym mówić, to sprawa między mną a klubem - zaznacza jednak twardo Chałbiński. - Do Wodzisławia jadę po to, by zagrać dobry mecz. O ile pamiętam, to Górnik ostatnio nie leżał Odrze. Jak jeszcze grałem w Wodzisławiu to pamiętam tylko jedno nasze efektowne zwycięstwo w Zabrzu, potem tylko przegrywaliśmy. Nie miałbym nic przeciwko temu, by dobra dla Górnika passa trwała nadal.

Na Bogumińskiej liczą jednak na przełom i odwrócenie niekorzystnej tendencji. - Kiedyś Górnik nam leżał, potem nie leżał, może teraz znów będzie nam się z tym przeciwnikiem grało. A Chałbiński? Na pewno trzeba będzie na niego uważać, bo to groźny napastnik. Zresztą uważać też trzeba na Brazylijczyków. Skoro jednak radziliśmy sobie z Żurawskim, to dlaczego mielibyśmy się obawiać Michała i jego kolegów? Zresztą właśnie w przebiegu meczu w Krakowie upatruję szansy dla nas. Pod Wawelem wreszcie pokazaliśmy swój styl i zobaczyłem światełko w tunelu - mówi trener Odry, Ryszard Wieczorek, który na mecz z Górnikiem szykuje kadrową niespodziankę. Być może chodzi o powrót do składu Aleksandra Kwieka, o którym mówi się, że po tym jak porozumiał się z Wisłą spisano go w Wodzisławiu na straty. - Kwiek ma szansę zagrać, ale więcej nie powiem. Niech przeciwnik się martwi - kończy Wieczorek.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]