Kogo jeszcze sprzedać?

W ostatnich latach Górnik sporą część budżetu zawdzięczał transferom do innych zespołów. Pytanie czy "źródełko" już nie wyschło.
Górnik w ciągu roku pozbył się blisko dwudziestu graczy. Jedni byli za słabi, inni za drodzy w utrzymaniu, a budżet klubu to ligowe "ogony". Na kim zarobiono? Zimą 2003 roku na Andrzeju Niedzielanie, a kilka miesięcy temu na Adrianie Sikorze. Kolejnych nie widać. Marek Koźmiński nie ukrywa, że promocja piłkarzy i ich "wypuszczenie" w piłkarski świat to jeden z głównych pomysłów na klub. Tylko, że pół roku to zbyt krótki czas, by z absolwenta gimnazjum zrobić magistra. Potencjalni kandydaci to na pewno Mateusz Bukowiec, Bartosz Białkowski, Łukasz Juszkiewicz czy przynajmniej jeden Brazylijczyk. Droga do celu jest jednak bardzo daleka i nie ma żadnej gwarancji, że będzie skuteczna. Tego lata w sprawie transferu piłkarza nie zadzwoni do Górnika pewnie nikt. Zresztą jak do większości klubów ligi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]