Lech: Poniosło mnie

Piłkarze Górnika pokonując Odrę przedłużyli passę spotkań bez porażki do czterech gier. Widać, że praca trenera Wernera Liczki zaczyna przynosić efekty. Szkoleniowiec mógłby jeszcze popracować nad temperamentem Piotra Lecha, który w ważnym momencie rzucił się na sędziego i opuścił boisko z czerwoną kartką. 

"Najpierw zobaczyłem żółtą kartkę, bo powiedziałem sędziemu, że nie powinien był dyktować tego karnego. Powiedziałem też, że obronię ten strzał, ale jak ujrzałem ten żółty kartonik, to mnie poniosło. Nie powinienem był się tak zachować i chciałbym przeprosić arbitra" - powiedział Lech.

W jego miejsce pojawił się Tomasz Laskowski i od razu musiał bronić karnego. Nie obronił. "Źle mu poradziłem i wybrał nie ten róg" - dodał Lech.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]