Chałbiński: Bramki na smutno

Michał Chałbiński, napastnik Górnika, strzelił dziś dwie bramki swojej byłej drużynie. Pierwszego gola zdobył po rzucie wolnym Michała Probierza, drugiego - uderzeniem głową dobijając strzał Łukasza Juszkiewicza. "Te gole nie sprawiły mi wielkiej radości. To były takie bramki na smutno. Grałem przez trzy i pół roku w Odrze i żal było mi pogrążać byłych kolegów" - opowiadał później bohater spotkania. 

Mecz miał również swoich antybohaterów. Jednym z nich był Mariusz Nosal, były piłkarz Górnika, który w 78 minucie przestrzelił karnego, podyktowanego za faul na nim samym. "Czułem się pewnie, a widziałem, że Olek Kwiek i Marek Kubisz nie są zdecydowani na to, by strzelać. Lewa noga uślizgnęła mi się na murawie, dlatego strzeliłem ponad bramką" - wyjaśniał Nosal.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]