Liczka już wie, kto odejdzie

Czeski trener Górnika Zabrze Werner Liczka już ma gotową listę piłkarzy, którzy opuszczą zespół w przerwie letniej. - Nie wiem czy listę podam w tym tygodniu, czy za tydzień. Zanim to uczynię muszę porozmawiać z piłkarzami. Powiem więc, że trzech piłkarzy od nas odchodzi, los trzech następnych jest niepewny, a reszta zostaje. W zamian chcemy pozyskać sześciu, siedmiu zawodników - wylicza Czech, który obecnie szuka wzmocnień dla Górnika we własnym kraju. 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na liście odrzuconych są Rafał Niżnik i Kimitoshi Nogawa, który właśnie się odnalazł, ale nadal leczy kontuzję. Znak zapytania można też postawić przy Dimitarze Makriewie, Kazimierzu Moskalu i Błażeju Radlerze.

Zabrzanie nadal są zainteresowani bezpłatnym wypożyczeniem młodych piłkarzy Wisły Kraków - głównie braci Pawła i Piotra Brożków i Kamila Kuzery oraz pozyskaniem dwóch zawodników GKS-u Bełchatów - Dariusza Pawlusińskiego i Łukasza Garguły.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]