Lech czeka na karę

Piotr Lech, bramkarz Górnika Zabrze, w spotkaniu z Odrą w Wodzisławiu zobaczył czerwoną kartkę za agresywne zachowanie pod adresem sędziego Krzysztofa Zdunka. Teraz czeka na decyzję WD PZPN w tej sprawie, która zapadnie w czwartek. Wcześniej czeka go jednak kara finansowa z klubu.
"Oczywiście, że kara będzie. Wiem, że Piotrek jest nerwowy i pobudliwy, ale to żadne usprawiedliwienie" - powiedział w "Sporcie" Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika. 

"W trudnym momencie osłabił zespół. Skończyło się dobrze, ale nie musiało. To tak doświadczony piłkarz, że w trudnych momentach ma być ostoją tej drużyny" - przyznał prezes Koźmiński, dodając, że w Wodzisławiu było odwrotnie i to niezależnie od tego czy sędzia prowadzący to spotkanie pomylił się wyrzucając Lecha z boiska, czy też nie.

We wtorek ma także zapaść decyzja ilu i jacy piłkarze opuszczą Górnika po tym sezonie. "Wolimy o pewnych decyzjach poinformować wcześniej, by piłkarze mieli czas na znalezienie sobie nowego pracodawcy" - stwierdził w "Sporcie" Zbigniew Koźmiński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]