Super Express: Probierz wyleciał z zabrskiego Górnika

Po siedmiu latach gry w Górniku Zabrze Michał Probierz (32 l.) żegna się z tym klubem. Działacze podziękowali mu za grę.
- Rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron - mówi prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński.
Działacze od dawna zapowiadali czystkę w klubie. Spekulowano, że Górnika opuszczą: Nogawa, Niżnik, Radler, Moskal. Probierz to duże zaskoczenie. 

- Ustaliliśmy, że żadna ze stron nie będzie komentowała tej decyzji - mówi Probierz.
W piątek Koźmiński poda nazwiska kolejnych piłkarzy, którzy pójdą do odstrzału. - Proszę nie spodziewać się rewelacji - mówi. - Pozostałe nazwiska nie będą zaskoczeniem.

W Górniku szykują się także kary. Piotr Lech zostanie uderzony po kieszeni za próbę pobicia sędziego w meczu z Odrą Wodzisław.
- Ukarany zostanie także Bartosz Białkowski, który spóźnił się na zbiórkę i nie pojechał na ten mecz - mówi Koźmiński. - Musiał grać Tomek Laskowski. Za brak profesjonalizmu trzeba płacić. Kwoty są tajemnicą.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]