Makriew chce zostać w Górniku

Rozstanie Michała Probierza z Górnikiem na razie okryte jest głęboką tajemnicą, ale można się domyśleć, że nie ma nic wspólnego z zapowiadanymi decyzjami Wernera Liczki, odnośnie nazwisk piłkarzy, których nie widzi w kadrze drużyny na nowy sezon.
- Faktycznie mieliśmy o tym rozmawiać we wtorek, ale tego dnia graliśmy jeszcze jedną grę kontrolną i trener prosił o przesunięcie spotkania na piątek. Czego można się spodziewać? Rozstania z dwoma-trzema piłkarzami - mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński.  - W tym gronie może być Japończyk Nogawa, który po kilkudniowej nieobecności - bez podania przyczyny - w ogóle nie pojawił się na Roosevelta. - Przyszedł z innym Japończykiem, który mówi po polski. Przepraszał i wyjaśniał, że nie mógł się z nami skontaktować. Widać, że chłopak przeżywa duży kryzys psychiczny. Umówiliśmy się na rozmowę po meczu z Łęczna - dodał Koźmiński.
Ponoć chęć pozostania w Górniku wyraził Dymitar Makriew, choć wiele będzie zależało od opinii jego macierzystego klubu, czyli Interu Mediolan. Potwierdza się, że w gronie piłkarzy, którymi zainteresowany jest Górnik, są dwaj Czesi, rodacy trenera Liczki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]