Dwa treningi dziennie

Trener Werner Liczka zaplanował pracowity tydzień dla swoich podopiecznych. Funduje im dwa treningi dziennie. Myślał też o sobotnim sparingu, ale nie znalazł rywala.
- Wszystko mamy na swoim miejscu - mówi Liczka. - Boiska, siłownia, jadalnia. Nie musimy nigdzie wyjeżdżać, żeby solidnie potrenować. Od wtorku do piątku mamy dwa zajęcia dziennie. W sobotę spotykamy się jeszcze raz rano i drużyna ma półtora dnia wolne, a od poniedziałki zaczynamy kolejny pracowity tydzień. 
Z oglądanych we wtorkowym meczu nowych zawodników najbardziej spodobał się trenerowi Liczce... Marek Koźmiński.
- Widać duży talent, ale musi jeszcze popracować - ze śmiechem dodaje Liczka. - A mówiąc poważnie chętnie znowu przyglądnę się Okińczycowi i Wierzbickiemu z Lecha Zielona Górnika. Galidno i Kocur do czwartku będą z nami, a potem wrócą do Walki, ale i oni nie znikną nam z pola widzenia. Takie właśnie przerwy w lidze trzeba wykorzystywać na sprawdzenie nowych zawodników.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]