Buśkiewicz: Liczka to świetny trener i psycholog

W piłkę grał tata i wujek Pawła Buśkiewicza, a dziadek był sędzią. Buśkiewicz w ekstraklasie zadebiutował w Polonii Warszawa. - Pierwszego gola strzeliłem jednak dla Górnika Zabrze. I to Polonii! Śmieje się reprezentant młodzieżówki.
Od niedawna Paweł pracuje w Zabrzu z nowym trenerem Czechem Wernerem Liczką. - To świetny trener i psycholog. Był bardzo dobrym napastnikiem. Mogę się od niego wiele nauczyć - chwali Liczkę Paweł. 
Poza futbolem młody napastnik uczy się angielskiego i ma zamiar rozpocząć studia. - W Warszawie studiowałem reklamę i marketing. Teraz chcę zacząć naukę na AWF w Katowicach. Wspiera mnie moja narzeczona Monika. Wiem, że piłka to nie wszystko. Monika pilnuje mnie, żebym się uczył angielskiego. Wiem, że w trakcie sesji także będę mógł liczyć na jej pomoc. Monika studiuje turystykę i rekreację - wyjaśnia Paweł.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online