Ślub Michała Chałbińskiego

Podobno dobry piłkarz to ten o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej. Jeżeli tak, to przed Michałem Chałbińskim lepsze dni. W sobotę w zabrzańskim kościele napastnik Górnika Zabrze stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką była Agnieszka Piechota, córka jednej z wieloletnich pracownic klubu. Dodajmy, że szwagrem Chałbińskiego jest Sebastian Piechota - też piłkarz, który ożenił się z córką Edwarda Sochy. Menedżer Legii Warszawy do kościoła nie zdążył, jednak już na zabawę do Wisły dotarł. Tam spotkał oczywiście Leszka Brzezińskiego. Zdjęcia robił trener bramkarzy - Jerzy Machnik. Dzisiejsze czasy sprzyjają ludziom wszechstronnym. Odnotujmy, że ślub udzielał ksiądz Bogdan Reder, od lat związany z klubem. Na koncie ma już blisko dziesięć - jak mówi przykładnych - "górniczych" ślubów. W kościele pojawił się Marek Koźmiński z żoną, który młodej parze wręczył kopertę. Czy tylko z życzeniami? Był też były już trener Górnika Waldemar Fornalik. Z drużyny, która tego dnia miała przed południem trening, dotarł tylko Rafał Niżnik, który żegna Zabrze, a z którym Chałbiński krótko grał przed laty w ŁKS Łódź. Niżnik jeszcze nie wie gdzie będzie grał w nowym sezonie, w każdym razie odejście z Górnika jest przesądzone. Inni zawodnicy nie dotarli, ale zdaje się, że czasy kiedy piłkarze stanowili jedną, doskonale rozumiejącą się rodzinę, minęły bezpowrotnie. Trochę szkoda. Para młoda spod kościoła odjechała wielką limuzyną. Gdzie pan młody zabierze żonę w podróż poślubną?
Chałbiński, choć kontrakt ma ważny jeszcze rok, ponoć ma propozycje wyjazdu za granicę. Wszystko powinno być jasne w ciągu kilkunastu najbliższych dni. A jak pan młody kondycyjnie wytrzymał zabawę i noc poślubną? Zobaczymy już w trakcie spotkania z Górnikiem Łęczna...

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]