Górnik - Łęczna: Kto zagra na lewej pomocy?

Jak już wiadomo, w dzisiejszym meczu z Górnikiem Łęczna w zabrzańskiej bramce stanie 20-letni Tomasz Laskowski. Trudno jednak przewidzieć, kto zajmie miejsce na lewej pomocy. Trener Werner Liczka, do tej pory ustawiał na tej pozycji Michała Probierza. Ponieważ jednak zabrzański klub zdecydował się rozstać z doświadczonym rozgrywającym, nie zobaczymy go już na boisku w dwóch ostatnich kolejkach sezonu 2003/2004. Czeski szkoleniowiec postanowił wykorzystać ten czas na szukanie zastępcy wśród piłkarzy, których ma do dyspozycji.
- Nie zdradzę kto zagra przeciowko Górnikowi Łęczna na lewej pomocy - mówi Liczka. - Niech to będzie niespodzianka dla rywali i kibiców.
Kibice czekają nie tylko na roszady w ustawieniu, ale przede wszystkim na wieści o transferach. Jeden zakup krajowego pierwszoligowca jest już podobno potwierdzony. Właściciel Górnika Marek Koźmiński nie chce jednak podać nazwiska piłkarza, który ma przyjść do Zabrza. Ten zawodnik do czerwca jest bowiem związany kontraktem ze swoim klubem i chce w spokoju dograć sezon do końca. To samo dotyczy innych piłkarzy, z którymi prowadzone są rozmowy. Dopóki nie rozpocznie się okres transferowy, a zawodnik nie pojawi się w Zabrzu, trudno, na "puszczanie farby" nikt sobie nie pozwoli. A wieści o wystawieniu na listę do sprzedaży Błażeja Radlera i Grzegorza Jakosza, to także tylko spekulacje.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]