Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Zabrza, Werner Liczka: "Trudno analizować grę, bo do gry potrzebne jest serce i chęć do walki. Mieliśmy dziś w drużynie jednego, a najwyżej dwóch zawodników, grających na poziomie pierwszoligowym. Spotkanie w naszym wykonaniu było fatalne. A miało być testem piłkarzy przed następnym sezonem i zaproszeniem dla naszych kibiców do przychodzenia na stadion. Nie sądzę, żeby to ostatnie się udało". 

Trener Górnika Łęczna, Jacek Zieliński: "Nie był to dla nas mecz o pietruszkę, graliśmy o honor i zachowanie twarzy po sześciu porażkach z rzędu. Cieszę się, że to się udało, moi zawodnicy podjęli walkę, zagrali konsekwentnie, zwłaszcza w obronie, o co w ostatnich meczach było trudno. Te trzy punkty na pewno podbudowały nas psychicznie".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]