Forum
 

Liczka zaprasza do siebie

Do zakończenia sezonu 2003/2004 pozostała już tylko jedna, piątkowa, kolejka. Trener Górnika Zabrze Werner Liczka od dawna jednak myślami sięga w dalszą przyszłość.
- Przygotowania do nowego sezonu rozpoczniemy 21 czerwca - mówi Liczka. - Większość czasu spędzimy na własnych obiektach, ale od 7 do 19 lipca będziemy na obozie w Zielonej Górze. 
W trakcie przygotowań zabrzanie rozegrają 7-8 sparingów.
- W pierwszą sobotę lipca w Petrwaldzie zagramy z Vitkovicami - dodaje Liczka. - Natomiast 7 lipca zmierzymy się z mistrzem Czech Banikiem w Ostrawie.
Po tym spotkaniu Górnik pojedzie na zgrupowanie do Zielonej Góry, zagra kilka spotkań.
- Jednym z naszych rywali będzie Lech Zielona Górnika. Dla trzonu drużyny najważniejszy będzie zaplanowany na 17 lipca mecz ze Slavią Praga, na którymś z praskich boisk - wylicza Liczka.
Po powrocie do Zielonej Góry zabrzanie dokończą zgrupowanie i wrócą na stadion, na którym 20 lub 21 lipca zagrają przedostatni sparing. A próbę generalną przed inauguracją zaplanowaną na 31 lipca przeprowadzą w Hluczinie, rodzinnej miejscowości czeskiego trenera z Ołomuńcem.

źródło: Dziennik Zachodni



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online