Liczka zaprasza do siebie

Do zakończenia sezonu 2003/2004 pozostała już tylko jedna, piątkowa, kolejka. Trener Górnika Zabrze Werner Liczka od dawna jednak myślami sięga w dalszą przyszłość.
- Przygotowania do nowego sezonu rozpoczniemy 21 czerwca - mówi Liczka. - Większość czasu spędzimy na własnych obiektach, ale od 7 do 19 lipca będziemy na obozie w Zielonej Górze. 
W trakcie przygotowań zabrzanie rozegrają 7-8 sparingów.
- W pierwszą sobotę lipca w Petrwaldzie zagramy z Vitkovicami - dodaje Liczka. - Natomiast 7 lipca zmierzymy się z mistrzem Czech Banikiem w Ostrawie.
Po tym spotkaniu Górnik pojedzie na zgrupowanie do Zielonej Góry, zagra kilka spotkań.
- Jednym z naszych rywali będzie Lech Zielona Górnika. Dla trzonu drużyny najważniejszy będzie zaplanowany na 17 lipca mecz ze Slavią Praga, na którymś z praskich boisk - wylicza Liczka.
Po powrocie do Zielonej Góry zabrzanie dokończą zgrupowanie i wrócą na stadion, na którym 20 lub 21 lipca zagrają przedostatni sparing. A próbę generalną przed inauguracją zaplanowaną na 31 lipca przeprowadzą w Hluczinie, rodzinnej miejscowości czeskiego trenera z Ołomuńcem.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]