Forum
 

Laskowski zostanie wypożyczony!

Tomasz Laskowski, młody bramkarz Górnika pokazał się z wyśmienitej strony na finiszu ligi. Był nawet bohaterem spotkania z Polonią Warszawa. Po meczu koledzy długo gratulowali mu postawy, choć przegrali 0:2.
- Przed występami z Łęczną i Polonią na pewno byłem pierwszy do odstrzału. Może jednak tymi dwoma występami trochę pokrzyżowałem trenerowi plany - mówił 20-letni bramkarz. - W dwóch kolejnych spotkaniach wyjmowałem piłkę z siatki, ale puścić gola z karnego to nie wstyd. W Warszawie zostałem pokonany z akcji i pretensje do siebie miałem już znacznie większe - przyznaje bramkarz i dorzuca: - Gdybym jednak miał zostać tylko po to, żeby grać w rezerwach albo siedzieć na ławie, to nie miałoby sensu. Przyznam, że rozsmakowałem się w lidze i dalej bardzo chciałbym w niej bronić.

Mimo tak dobrych rekomendacji, wczoraj okazało się, że Tomasza Laskowski w Górniku Zabrze miejsca nie zagrzeje. - Laskowski musi grać, a u nas pierwszym bramkarzem będzie nadal Piotr Lech - wyjaśnia Marek Koźmiński, właściciel klubu. - Poza tym mamy Bartosza Białkowskiego i Piotra Leciejewskiego.

Koźmiński twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczeni Laskowskiego do jakiegoś zespołu z drugiej ligi. - Już nawet jesteśmy z jednym klubem wstępnie umówieni - przyznaje.

Jak udało się dowiedzieć "Przeglądowi Sportowemu" Laskowski przeniesie się do Zagłębia Sosnowiec, bądź też Piasta Gliwice.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online