Andraszak coraz bliżej Górnika

Nadal nie jest przesądzona przeszłość napastnika Piasta Gliwice - Rafała Andraszaka. Piłkarzowi kończy się kontrakt z klubem i niewiele wskazuje na to, że zostanie podpisana nowa umowa. Już po spotkaniu Górnika Zabrze z Łęczną zawodnik rozmawiał z Markiem Koźmińskim na temat przeprowadzki do Zabrza. Okazuje się, że to nie jedyna oferta, jaką dostał Andraszak. 
- W sumie odezwały się trzy kluby pierwszej ligi. Oprócz Górnika jeszcze Pogoń Szczecin i GKS Katowice. Rozmawiałem z trenerem Boreckim i mam kilka dni do zastanowienia. Na razie jadę do rodzinnej Ustki, by spotkać się z rodzicami. Nie byłem w domu przez pół roku. Wiele wskazuje jednak na to, że wakacje będę miał tylko przez... trzy dni - uważa Andraszak, który wczoraj był jeszcze w Gliwicach.
Piast właśnie tego dnia skończył treningi. Problem w tym, że Górnik Zabrze już 21 czerwca zaczyna przygotowywania do rundy jesiennej.
- Chciałbym grać w pierwszej lidze. Oczywiście Górnik nie oferuje kontraktu, który powala na kolana, ale nie tylko o to chodzi. Chcę w końcu pokazać się w ekstraklasie. Górnik to nadal firma, klub szuka napastników. Chyba spróbuję. W tej chwili jestem najbliższy Zabrza i prawdopodobnie już 21 czerwca zacznę treningi - powiedział Andraszak.
- Oczywiście chciałbym, by został z nami, ale nie można blokować mu drogi. Wiosną leczył kontuzję i sporo nie grał, ale to jest piłkarz, który powinien sobie w lidze poradzić - uważa trener Piasta, Józef Dankowski.

źródło: Sport
nadesłał: kociolKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]