Zagraniczna oferta dla Radlera

Kadra Górnika Zabrze liczy obecnie aż 30 zawodników i przed rozpoczęciem sezonu czterech z nich będzie musiało znaleźć sobie inny klub. Jednym z nich będzie Błażej Radler. 22-letni obrońca, który jeszcze rok temu grał w reprezentacji młodzieżowej nie znajduje uznania u trenera Liczki.
- Dla Błażeja mamy ofertę z zagranicy. Jedną już odrzucił, ale wierzę, że teraz będzie rozsądny. Chyba lepiej dla niego żeby grał tam gdzie go chcą - uważa Koźmiński. 
Dziś o godzinie 17. w Rejsicach koło Mladej Bolesław zabrzanie rozegrają sparing ze Slavią Praga - czwartą drużyna czeskiej ekstraklasy poprzedniego sezonu. Górnicy mają już za sobą okres ciężkich treningów i przez ostatnie dwa dni pracowali lżej. Po serii trzech porażek traktują spotkanie prestiżowo. Zaraz po nim wyjadą autokarem do Zabrza.
- Naszych kibiców zapraszamy we wtorek po południu na stadion Grunwaldu Ruda Śląska, gdzie zagramy z drugą drużyną Banika Ostrawa - zapowiada Koźmiński.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online