Aleksander oficjalnie piłkarzem Górnika

Z wypożyczeniami Piotra Brożka i Marcina Szałęgi z Wisły Kraków Górnik Zabrze nie miał problemów. Obaj piłkarze są już potwierdzeni do nowego klubu i mogą przygotowywać się do pierwszego meczu.
- Z Kamilem Kuzerą sprawa jest bardziej skomplikowana - mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Ponieważ był on ostatnio wypożyczony w grę wchodzi tylko umowa o transferze definitywnym. Wszystkie strony chcą dojść do porozumienia i to jest najważniejsze. Sądzę, że do rozpoczęcia rozgrywek zamkniemy i tę sprawę. Udało się nam zakończyć natomiast rozdział pod tytułem Arkadiusz Aleksander. Napastnik, który grał ostatnio w Arce Gdynia, jest już oficjalnie naszym zawodnikiem.
Kamilem Kuzerą w trakcie meczów sparingowych zachwycał się właściciel Górnika Marek Koźmiński. Twierdził, że razem z Pawłem Wojciechowskim Kuzera tworzy parę najbardziej utalentowanych prawych obrońców w kraju i rywalizacja powinna niebawem procentować.
Z Górnikiem pożegnał się natomiast Błażej Radler, któremu groziła gra w drugiej drużynie. Wybrał drugą ligę i będzie zawodnikiem Podbeskidzia. Trener bielszczan Jan Żurek ma nadzieję, że nowy zawodnik, będzie już zgłoszony do gry w Podbeskidziu na mecz z ŁKS w sobotę.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]