Piłkarze Górnika II przed sezonem

Dużo pisze się o przygotowaniach do nowego sezonu pierwszej drużyny Górnika. Niejako w jej cieniu sposobią się do rozgrywek zawodnicy drugiego zespołu czternastokrotnego mistrza Polski.
- Zajęcia rozpoczęliśmy 12 lipca. Mam do dyspozycji jedenastu zawodników. To bardzo szczupła kadra, ale w trakcie sezonu do naszej drużyny dołączają zawodnicy z pierwszego zespołu. Jestem w stałym kontakcie z trenerem Liczką - powiedział Andrzej Kobiałka, trener drugiej drużyny Górnika. 

Na razie w zajęciach drużyny uczestniczą następujący zawodnicy: bramkarze: Nawrat, Biliński oraz Szurka, Wilkołak, Mach, Bartnikowski, Kiełtyka, Kraśniak, Majecki, Plech, Śliwiński.

Z poprzedniego sezonu pozostali Kiełtyka i Nawrat. Ten ostatni może grać zarówno w bramce, jak i w polu. Z drużyny odeszli: Szczeponik do Concordii Knurów, Kopański (Dynamo Berlin), Simon i Nawrot szukają klubu w Niemczech. Murzyn wyjechał do Holandii, Kapias chce się dostać do jakiś klubu w Polsce.

Na razie podopieczni trenera Andrzeja Kobiałki przegrali w kontrolnym meczu ze Spartą Zabrze 0:4. Uczestniczyli też w turnieju w Żywcu, gdzie pokonali LKS Zarzecze 3:1 i przegrali z Koszarawą Żywiec 0:2.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]