Stawowy i Aleksander w Górniku

Wczoraj prezes Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński sfinalizował w Warszawie transfer Arkadiusza Aleksandra z Arki Gdynia. Tym samym sprawa nie będzie już rozpatrywana przez Wydział Gier i Dyscypliny. Przypomnijmy, że 3 sierpnia wydział miał się przyjrzeć kontraktowi 24-letniego piłkarza. W tym dniu miała być też rozpatrywana sprawa Piotra Stawowego, innego piłkarza przymierzanego do Górnika. - W przypadku Aleksandra dogadaliśmy się polubownie, więc nie ma czego rozpatrywać. Sytuacja Stawowego jest identyczna. Polar Wrocław dogadał się w sprawie rozliczeń ze Ślęzą Wrocław i Stawowy wraca do nas. Na pierwszy mecz nie zdążymy go zarejestrować, ale on i tak nie był przewidziany do grania na inaugurację ligi. Najważniejsze, że utalentowany zawodnik będzie u nas - mówi właściciel klubu Marek Koźmiński.

Górnik, w ramach transferu Stawowego, sfinansuje zimowy obóz Polaru. W przypadku Aleksandra strony nie chcą zdradzić kwoty, jaką zabrzanie przeleją na konto Arki. Tajemnicą owiane są również warunki transferu Kamila Kuzery. Może przejdzie on bezgotówkowo, w zamian za 100-procentowy udział Wisły w kolejnym transferze piłkarza.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]