Fornalik w roli rywala

Waldemar Fornalik przez ostatnie sezony kojarzył się z Górnikiem Zabrze. Wiosną, gdy już zapewnił zabrzanom utrzymanie w ekstraklasie, ustąpił miejsca na trenerskiej ławce Wernerowi Liczce, zostawiając mu cały sztab szkoleniowych współpracowników i wprowadzanych już do ligi młodych Brazylijczyków. Jednym słowem zbudował fundamenty, na których czeski szkoleniowiec buduje teraz swoje mury. 
- Zostawiłem w Zabrzu kawałek serca i na pewno mecz Amiki, w której teraz pracuję z Górnikiem, nie będzie takim samym spotkaniem jak pozostałe - mówi Fornalik. - Ale przeżyłem już w swojej karierze wiele takich sentymentalnych meczów. Najbardziej pamiętny był ten w Chorzowie, gdzie przyjechałem jako asystent trenera Górnika Zabrze i usiadłem na ławce rywali Ruchu, w którym wyrosłem jako piłkarz i trener. Wspomnienia na razie odkładam na bok. Po meczu będziemy mogli powspominać. Teraz czeka nas walka o punkty.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]