Koźmiński o transferze Liczki: To klasowe wzmocnienie

Do tej pory był jeden Liczka w Górniku - Werner. Od wczoraj jest i drugi - Marcel. 27-letni syn czeskiego trenera podpisał roczny kontrakt z zabrzańskim klubem, który w polskiej ekstraklasie stawia na układ rodzinny: prezesem jest Zbigniew Koźmiński, a właścicielem jego syn, Marek.
- Marcel gwarantuje nam coś nowego w ofensywie, piłkarz jakiego nam brakowało. To klasowe wzmocnienie składu, luksusowy dodatek - Marek Koźmiński zaciera ręce. Marcel Liczka ostatnio grał w FC Żlin, w którego składzie zdążył wystąpić już raz w tym sezonie. Wcześniej ten ofensywny pomocnik reprezentował Banika Ostrawa, Slavię Praga i Victorię Żiżkow. W czeskiej ekstraklasie zdobył 17 bramek, ma także spore doświadczenie w europejskich pucharach: grał przeciwko Atletico Madryt, Glasgow Rangers, Lokeren i fińskiemu MyUykoski strzelając dwa
gole.
- Czuję się na siłach, by wraz ze starszymi piłkarzami wziąć na swoje barki odpowiedzialność za grę w trudnych momentach, pomóc w zdobywaniu bramek - zapewnił piłkarz, który pod okiem ojca pracował już w Baniku w latach 1997-2000.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online