Górnik zagra z 1.FC Slovácko

Dziś o godz. 18. na nowym, kameralnym stadionie w Uherskem Hradisti piłkarze Górnika Zabrze rozegrają sparing z czeską drużyną 1 ligi FC Slovacko Stare Mesto. Trener Werner Liczka zabierze do autokaru 16 piłkarzy - zabraknie w nim na pewno reprezentantów młodzieżówki (Piotr Brożek, Juszkiewicz, Wojciechowski), kadry do lat 18 (Okińczyc) i 17 (Siedlarz) oraz Michała Karwana, który w ligowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin złamał nos. 
Zespół 1. FC Slovacko spisuje się w nowym sezonie czeskiej ekstraklasy bardzo dobrze. - W czterech meczach zdobył siedem punktów, ale zajmuje ostatnie, 16. miejsce. To efekt minus 12 punktów, jakimi drużyna Karela Jarolima została ukarana za przekupstwa sędziów w poprzednim sezonie.
W Zabrzu wciąż nie ma nigeryjskiego napastnika Ugo Enyinnaya oraz Brazylijczyka Tchiago. Ten pierwszy czeka na polską wizę, którą ma otrzymać w najbliższy wtorek lub środę.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: Bruno & FuniaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]