Ugo Eyinnaya przyjedzie dziś do Zabrza

Trener Górnika Zabrze Werner Liczka wciąż układa klocki. W porównaniu z poprzednim meczem trener może już skorzystać z usług swojego syna Marcela, Brazylijczyka Angelmo Teixeiry, a także Piotra Stawowego. - Młody obrońca, pozyskany z Polaru Wrocław, prezentuje się naprawdę dobrze - twierdzi II trener Marek Wleciałowski.
A w kolejce do grania czekają Piotr Karwan i Nigeryjczyk Ugo Eyinnaya. Ten ostatni zjawi się w Zabrzu dziś wieczorem. Ugo pochodzi z tej samej miejscowości co Emmanuel Olisadebe. Grał we włoskich klubach - Bari, Livorno, a ostatnio Foggi. Przeciwko Cracovii jednak raczej jeszcze nie zagra. Można jednak przypuszczać, że czeski szkoleniowiec Górnika nie zaryzykuje i nowi piłkarze, za wyjątkiem Liczki juniora, nie zagrają od pierwszych minut.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online