Dwa tygodnie cierpliwości

W przyszłym tygodniu podpisana zostanie umowa reklamowa pomiędzy Górnikiem Zabrze, a dwiema - jak zapewniają działacze klubu z Roosevelta - potężnymi firmami. Ich nazwy, jak na razie objęte są tajemnicą.
- Nie chciałbym tego zdradzać - mówi wiceprezes rady nadzorczej SSA Górnik Zabrze, Andrzej Mierzwa. Na wczorajszym spotkaniu przedstawicieli rady nadzorczej pojawił się także jej prezes Andrzej Daszek, który nie tak dawno przeszedł bardzo poważną operację w szpitalu.

- Andrzej Daszek jest nadal pod stałą kontrolą lekarzy - mówi Andrzej Mierzwa. - Zapewnił nas jednak, że na ile pozwoli mu zdrowie i... lekarze będzie brał udział w naszych pracach.

W najbliższym czasie działacze Górnika ponownie spotkają się z władzami miasta. Przekazanie akcji SSA Górnik gminie Zabrze jest wciąż aktualne.

- W przyszłym tygodniu prezydent Zabrza, Jerzy Wereta i dyr. MOSiR Józef Kubica będą rozmawiać na ten temat z prezesem Górnika Zbigniewem Koźmińskim - informuje Andrzej Mierzwa. - Myślę, że w ciągu dwóch tygodni wiele w Górniku się wyjaśni.

Podczas wczorajszego spotkania omówiona została także działalność Młodzieżowej Szkółki Sportowej Górnik Zabrze, która funkcjonuje już od czterech miesięcy.

- Szkółka administruje drużynami młodzieżowymi, to jest prawie 300 młodych piłkarzy - mówi Zbigniew Koźmiński. - Oczywiście, swoją działalność prowadzi przy stałej współpracy z nami. Chcemy, aby grupy młodzieżowe prowadzone były profesjonalnie. Chodzi tu o wyjazdy trenerów na staż do Włoch, a także o system szkolenia, który będzie w najmłodszych grupach wiekowych taki sam jak w zespole seniorów.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]